Czym tak właściwie się zajmujemy?

IFgroup Sp. z o.o. to firma z ogromnym potencjałem rozwojowym, która pomaga osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania oraz świadczenia.

Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Celem firmy nie jest bycie największą, ale najskuteczniejszą firmą na rynku. Działamy na terenie całego kraju!

Ściśle współpracujemy z ekspertami oraz lekarzami różnych specjalności. Od samego początku prowadzenia sprawy zapewniamy Państwu profesjonalnego pełnomocnika w postaci adwokata lub radcy prawnego. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym.W Twoim imieniu wystąpimy o:

Zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia,

Rentę na zwiększone potrzeby, utracone zarobki,

Odszkodowanie za śmierć osoby Ci bliskiej,

Zwrot kosztów pogrzebu, rentę alimentacyjną.

Jeśli chcesz otrzymać darmową poradę lub uzyskać dodatkowe informacje wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, zadzwonisz pod numer + 48 71 303 34 87 lub wyślesz e-mail dok@ifcorp.pl . Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie co gwarantuje dużą skuteczność w odzyskiwaniu należnych Ci pieniędzy.